Fast Shipping FSP100-RAA 24V 4.17A 4PIN Ac Adapter for Huawei VP9035A Video Conference
sku: 32886782100
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Adapter Plug Size: | 4PIN (pin 1+, pin 2+,pin 3-,pin 4- ) |
| Adapter power: | 100W |
| Brand Name: | viknight |
| Certificate: | CE,FCC,RoHS |
| Color: | Black |
| Compatible Adapter model: | FSP100-RAA |
| Compatible Brand: | Universal |
| Conidition: | Original / Genuine laptop ac adapter |
| Fit Laptop Model: | For Huawei VP9035A VIDEO CONFERENCE |
| Input: | 100-240V 2.8A 50-60Hz |
| Model Number: | FSP100-RAA |
| Output Current: | 4.17A |
| Output Voltage: | 24V |
| Package: | Yes |
| Plug Type: | 1 x US / EU / UK / AU Power Cord ( Free ) |
| Product Status: | Stock |
| Warranty: | 2 Years |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
joom.ru
dhgate.com
dhgate.com
B75 ETH Mining Motherboard 8XPCIE To USB+Random CPU+SATA3.0 Serial Port Cable+6Pin To Dual 8Pin Cable Motherboard