Not defined
Digital Window Tint meter Measure Visible Light Transmission testing machine
EMPTY
sku: 60496669965
$132.00
5,770.00 грн.
+1%
~
5,830.00 грн.
$132.00, $1.00 = 44.15 грн.
10,230.00 руб.
-8%
~
9,410.00 руб.
$132.00, $1.00 = 71.31 руб.
~
€ 114.00
$132.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: Austria
Contact Us
0.003, 15.25
2/1.281ms 0=0.098 1= 0.582/1 2= * 0.022/1 3= * 0.025/1 4= 0.699/1
©
1994-2026
iMALL