Technical Details
| Brand Name: | DEKO |
| Laser Class: | Class II |
| Laser Color: | GREEN |
| Measurement Model: | 12 lines |
| Model Number: | DKLL12PB1 |
| Operating Temperature: | -0°C~+50°C |
| Power: | 3.6V Lithium 3000mAh |
| Precision: | ±1mm/7m |
| Self-leveling range: | ±4° |
| Size: | 150*75*130mm |
| Type: | Vertical & Horizontal Lasers |
| Wall Sticking Distance: | 8mm |
| Wavelength: | 532nm |
| Working environment: | Indoors/Outdoors |
| Working range: | 20m |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Трехмерная перезаписываемая доска для сообщений акриловая магнитная для холодильника
YSJ LED Glow Wand Light up Wand Flashing Light Stick Multi Color Glow Sticks for Party
alibaba.com
aliexpress.com
joom.ru
dhgate.com
dhgate.com
Foxanon Brand G9 LED Light 220V 5730 3014 SMD 6W 7W 9W 12W Corn Bulb Lamps Silicone Crystal Candle chandelier Tube Lighting