Not defined
BGA Rework QUICK Spot Hot Air Soldering Station 861DW
EMPTY
sku: 808708589
$231.74
10,120.00 грн.
+1%
~
10,220.00 грн.
$231.74, $1.00 = 44.10 грн.
18,020.00 руб.
-7%
~
16,760.00 руб.
$231.74, $1.00 = 72.31 руб.
~
€ 199.00
$231.74, € 1.00 = $1.17
Shipping from: United Kingdom
Contact Us
0.004, 16.76
2/1.576ms 0=0.100 1= 0.853/1 2= * 0.023/1 3= * 0.019/1 4= 0.723/1
©
1994-2026
iMALL