Not defined
Automatic carton boxes strapping machine with pp Polypropylene Strap
EMPTY
sku: 62353672877
$1,550.00
66,360.00 грн.
+3%
~
68,360.00 грн.
$1,550.00, $1.00 = 44.10 грн.
121,830.00 руб.
-8%
~
112,080.00 руб.
$1,550.00, $1.00 = 72.31 руб.
~
€ 1,330.00
$1,550.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: United States
Contact Us
0.004, 15.87
2/2.066ms 0=0.112 1= 1.142/1 2= * 0.027/1 3= * 0.022/1 4= 0.924/1
©
1994-2026
iMALL