Technical Details
| Accuracy: | +/-5% |
| Brand Name: | Aliyiqi |
| Charger: | Input AC 100~240V 50Hz Output: DC 12V 500mA |
| Country Of Origin: | CN |
| Display Type: | Digital |
| Graduation value: | 1N |
| Max Load: | 5000N |
| Model Number: | AZGH-B-5000G |
| Power Supply: | 7.2V Ni-MH Battery Pack |
| Sampling Rate: | 10Hz |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
4,5 куб. Футов, 2-дверный компактный холодильник-хромированная отделка, EFR463, Платиновый
aliexpress.com
Outdoor Acacia Wood Wicker Sofa Iron Accents Natural Stained Finish Large Seating Area Easy Assembly
2x HB4 9006 12V 100W Super Bright White Xenon Halogen Car Headlights Bulbs HB4 Car Fog Lamp 9006 XENON Auto Head Lights Lamps
aliexpress.ru
aliexpress.ru
dhgate.com
dhgate.com
4 in 1 Professional Lock Pick Set Hand Tools Locksmith Tools Remove Hooks Lock Pin Broken Key Extractor