Not defined
3d scanner for 3d printer,handheld body scanner,portable usb scanner
EMPTY
sku: 60234420938
$505.00
~
22,170.00 грн.
$505.00, $1.00 = 43.90 грн.
39,080.00 руб.
-5%
~
37,120.00 руб.
$505.00, $1.00 = 73.51 руб.
€ 435.00
-1%
~
€ 430.00
$505.00, € 1.00 = $1.17
Shipping from: Austria
Contact Us
0.004, 19.98
2/1.527ms 0=0.107 1= 0.763/1 2= * 0.020/1 3= * 0.017/1 4= 0.764/1
©
1994-2026
iMALL