3590S-2-102L 3590 S 1K Ohm Precision Multiturn Potentiometer Adjustable Resistor 828 Promotion
thumb
thumb
sku: 32827374442
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Accuracy Class: 5%
Brand Name: OOTDTY
Dimensions: 2.1*4cm/0.83"*1.57" (D*H)
DIY Supplies: Electrical
Measuring Range: 1K ohm