10pcs 3590S RDK-III-6.35 22x25mm 0-9 Precision Multi-Turn Potentiometer Scale Knob Potentiometer Knob Linear Digital Knob
Eachine1
sku: 1306656
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Description
Description: Linear digital knob (dial) Model: RDK-III-6.35 Outer diameter: 22mm Height: 25mm Axis hole diameter: 6.35mm Positioning Shaw Center distance: 9 Rpm: 0-9 Fixed form: side screws With locking device This product is primarily intended for precision multi-turn wirewound potentiometers supporting the use Laps: 10 Rotational torque: 50 ~ 500gf.cm Package included: 10 x Potentiometer scale knob
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Умная красочная Светодиодная лампа Tuya Smart Life, 9 Вт, E26, E27, B22, Zigbee, Wi-Fi, RGB, умная лампа с поддержкой Alexa, Echo, Google Home, Siri